Živě

Kuka už nebude ve fotbalové Příbrami ředitelem

10. února 2006 19:12 - PRAHA

Po půlroce skončil bývalý fotbalový reprezentant Pavel Kuka ve funkci ředitele Marily Příbram. S prvoligovým celkem se však nerozloučil úplně, podle prezidenta klubu Jaroslava Starky bude s mužstvem i nadále spolupracovat.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

"Domluvili jsme se tak, Pavel je pracovně velmi vytížený. Chce se co nejvíce věnovat svým malým dětem. Naše spolupráce však bude nějak pokračovat, jsme dohodnuti, že nám bude pomáhat v oblasti marketingu, ale i ve fotbalových věcech," řekl dnes ČTK Starka.

Právě časovou náročností Kuka zdůvodnil své rozhodnutí. "Nestíhal jsem se tolik věnovat rodině. Podcenil jsem vzdálenost mezi Prahou a Příbramí," řekl serveru iDnes sedmatřicetiletý Kuka. Neuvažuje prý o tom, že by se v nejbližší době zapojil do práce v jiném klubu.

U fotbalu chce Kuka zůstat. Více se prý bude věnovat časopisu Hattrick, který spoluvlastní. Uvolněné místo ředitele v Příbrami zatím nebude obsazeno.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..