Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisté Slovácka začali přípravu pod vedením kouče Levého

16. června 2016 15:01 - Uherské Hradiště

Fotbalisté Slovácka se dnes dopoledne sešli po dovolené k první přípravě pod vedením nového kouče Stanislava Levého, který vystřídal Svatopluka Habance. Úvodní dva dny absolvují hráči fyzické testy v Olomouci a v sobotu první přípravný zápas v Nedachlebicích. Od pondělí již přijde na řadu dvoufázová příprava.

 

Dalibor Glück, ČTK

Před úvodním tréninkem ředitel klubu Vladimír Krejčí představil hráčům trenéra Levého. "Sledoval jsem Slovácko už v jarní části ligy. Ještě dříve, než jsme uzavřeli smlouvu. Kádr má kvalitu, každý z hráčů se může zařadit do základní sestavy. Bude záležet jen na něm, jak si povede v přípravě," uvedl Levý.

Z loňského kádru chybí útočník Libor Došek, který zanechal aktivní činnosti, středopolař Jiří Valenta zamířil do Mladé Boleslavi a obránci Martinu Kunclovi skončila smlouva. Nová posila se zatím na tréninku neobjevila. Kádr doplnili junioři Tomáš Ťok a Tomáš Zajíc.

Před zahájením nového ligového ročníku má Slovácko v plánu odehrát osm přípravných utkání. Vrcholem bude od 18. července týdenní herní soustředění na pomezí Rakouska a Slovinska, kde trenér Levý počítá se dvěma duely. O soupeřích se ještě jedná.

ČTK

ČT sport Brno - Liberec dnes 18:00
20210122T18:00:00+0100
Brno vs. Liberec
Brno vs. Liberec
Brno
Liberec

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..