Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Vzkřísí na Julisce kapitána stříbrných Kanaďanů? Šimůnek trénuje s Duklou

27. června 2016 14:41 - Praha
(Aktualizováno: 27. června 2016 15:27)

Kariéra se mu rozběhla parádně, v poslední době už o něm však není moc slyšet. Někdejší velký talent českého fotbalu by teď mohl pookřát na Julisce. S pražskou Duklou začal trénovat devětadvacetiletý obránce Jan Šimůnek, známý jako kapitán stříbrné dvacítky na MS v Kanadě 2007 či vítěz bundesligy v dresu Wolfsburgu. Informují o tom klubové stránky.

 

Petr Horník, Právo

Tým trenéra Jaroslava Šilhavého zahájil druhý týden přípravy prvním tréninkem na hřišti Roudnice nad Labem. S Duklou se tam začal připravovat také Jan Šimůnek, který naposledy působil ve VfL Bochum. V pátém celku 2. bundesligy na vlastní žádost skončil.

Šimůnek by mohl nahradit Lotyše Kasparse Gorkšse, který v létě z dejvického klubu odešel.

Julisku opouští také David Bezdička, který se již zapojil do přípravy s druholigovým Sokolovem.

Vedení klubu již potvrdilo dva ze tří soupeřů pro soustředění v rakouském Hinterstoderu. Šilhavého tým se tam 18. července střetne s druholigovým maďarským týmem Soproni VSE. Generálku před ligou pak sehraje 20. července s Norwich City, což je sestupující z posledního ročníku prestižní anglické Premiere League.

Na závěr přípravy tedy velmi atraktivní soupeř.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..