Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Fotbalisté Jihlavy začali přípravu i s obráncem Novým ze Sparty

4. ledna 2017 14:44 - Jihlava

Fotbalisté Vysočiny Jihlava začali zimní přípravu i s první posilou, kterou je obránce Martin Nový ze Sparty. Do úvodního tréninku se dnes zapojil také lotyšský reprezentant Davis Ikaunieks, jehož podzimní hostování z FK Liepaja po uplatnění opce změnilo vedení jihlavského klubu v přestup. Ze současného kádru chyběl pouze nemocný záložník Lukáš Zoubele.

 

Luboš Pavlíček, ČTK

Trenér Michal Bílek měl k dispozici už také nového asistenta Jana Kameníka, který nahradil slovenského kouče Michala Hippa. Dalšími novými tvářemi byli po návratu z hostování krajní záložník Jakub Fulnek a útočník Tomáš Duba. Z podzimního kádru chyběli útočník Rostislav Šamánek a chorvatský pravý bek Zvonimir Blaič, se kterými Bílek už nepočítá.

„Absolvovali jsme první trénink po delší dovolené, během níž hráči plnili individuální kondiční plán. V tomto týdnu budeme trénovat pouze jednofázově a určitý vrchol budou představovat páteční funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Opravdová náročná zimní přípravy vypukne až v pondělí," avizuje pro klubové stránky kouč Michal Bílek.

Koncem listopadu vedení klubu zrušilo plánované herní soustředění v Turecku. Přednost dostala domácí příprava na terénech, které čekají jihlavské fotbalisty v jarní části v boji o záchranu. V zimní přípravě má Vysočina na programu osm utkání. Prvním bude příští středu 11. ledna zápas se Znojmem, v generálce na ligu o měsíc později 11. února Jihlava změří síly se Slovanem Liberec.

dos, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..