Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Liberečtí záviděli kapitánovi. Strašák je za nimi, loňským komplikacím se vyhnou

5. ledna 2017 18:22 - Praha

Fyzické testy - to je pro řadu fotbalistů nejneoblíbenější část přípravy. Největším strašákem je pak běhání na pásu. Za sebou ho už teď mají fotbalisté Liberce a můžou odletět za teplem, na soustředění na Kypr. „Výsledků testů se nebojím. Jak hráče znám, budou v pořádku. Stejně jako včerejší vážení. Tam taky všichni hráči splnili zadání,“ říká trenér Jindřich Trpišovský. Jak to na testech vypadalo, a proč šel Martin Latka běhat dobrovolně, i když nemusel, na to se podívejte v následujícím videu.

Sport.cz

Pás, kvůli zdravotním problémům, vynechal kapitán Lukáš Pokorný a spoluhráči mu záviděli. „To bychom taky chtěli být kapitánem," neslo se na jeho adresu. „Dohodli jsme se s kondičním trenérem. Chci odjet na soustředění na Kypru v pohodě. Tak abych to dneska nepřehnal a neovlivnilo to průběh soustředění," vysvětluje 23letý obránce svoji absenci na pásu.

Na soustředění teď čekají hráče Liberce dvoufázové tréninky a nabírání kondice. „Pro model přípravy v teple jsme se rozhodli po loňských zkušenostech, kdy nám počasí přípravu na severu Čech hodně zkomplikovalo," říká trenér Trpišovský. A doplňuje: „Velkým plusem pro nás je povrch, že na Kypru budeme trénovat na přírodní trávě."

sport.cz, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..