Slávista Piták je blízko přestupu do Salcburku

19. května 2006 15:36 - PRAHA

Fotbalisté Slavie si podle všeho budou muset brzy hledat nového kapitána. Stávající vůdce Pražanů Karel Piták má totiž nakročeno svému vysněnému zahraničnímu angažmá a během příštího týdne by se měl stát hráčem rakouského týmu Red Bull Salcburk.

 

SPORT.CZ/Tomáš Fliegl

Piták navšítvil druhý klub uplynulého ročníku nejvyšší rakouské soutěže v doprovodu svého agenta ve středu a neskrýval spokojenost. "Láká mě to, rád bych to venku zkusil. Měl bych podepsat tříletou smlouvu. Uvidíme, co přinesou příští dny," uvedl šestadvacetiletý záložník na webu Slavie.

S podmínkami přestupu je spokojené i vedení sešívaných. "Nabízené odstupné je z tohoto pohledu velmi slušné," okomentoval situaci tiskový mluvčí Slavie Alexandr Kliment.

Jeden z klíčových hráčů Slavie působí v týmu už téměř pět let, v roce 2001 přišel do Prahy z Hradce Králové. Stávající smlouva by Pitákovi vypršela na konci kalendářního roku.

pn, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: