Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Stoper Hošek se po dvou letech vrací do Teplic

28. května 2018 15:40 - Teplice

Druhou letní posilou fotbalistů Teplic se stal Jan Hošek. Zkušený stoper se vrací do známého prostředí po dvou letech v Karviné, kterou v uplynulé sezóně pomohl zachránit v první lize.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Devětadvacetiletý odchovanec Slavie působil v Teplicích už v letech 2010 až 2016, než odešel do Karviné, kde strávil dvě a půl sezóny. Nejprve jí pomohl k postupu z druhé ligy a následně i k záchraně. Teď opět zvýší konkurenci v obraně Teplic, které měly v závěru sezony právě na stoperu potíže vinou zranění.

"Honza Hošek odehrál v Karviné dvě velmi dobré sezóny. Vedl jsem ho v reprezentační jednadvacítce, takže ho dobře znám a věřím, že pro nás bude posilou," řekl sportovní ředitel Jakub Dovalil na klubovém webu. "Volal mi pan Dovalil a seběhlo se to hrozně rychle. Jsem moc rád, že se můžu vrátit do známého prostředí," uvedl Hošek.

Už dříve Teplice posílil estonský záložník Siim Luts z Bohemians 1905.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..