Živě

Italský reprezentant ve frustraci nakopl balón, trefil ale podavače míčů, který se okamžitě skácel k zemi

11. června 2019 14:11 - Atény/Praha

Během kvalifikačních utkání na EURO jde o hodně. A pravděpodobně si to uvědomuje i Nicolo Barella, reprezentant Itálie záložník Cagliari, jenž je podle listu The Sun v hledáčku londýnského Arsenalu. Tentokrát to ale s nasazením přehnal. V utkání mezi Itálií a Řeckem Barella po nepovedeném centru ve frustraci nakopl vší silou balón, prudkou ranou trefil podavače míčů a poslal jej k zemi.

 

Profimedia.cz

Barella za stavu 0:0 vedl míč pokutovým územím Řeků. Těsně před lajnou se rozhodl odcentrovat, jenže zasáhl pouze bránícího hráče, od nějž se míč navíc odrazil zpět k Barellovi a za čáru.

Z nepovedeného centru tak nebyl ani roh. To Barellu frustrovalo natolik, že míč, který se odrazil od reklamního banneru, prudce nakopl. Jenže tvrdou ranou zblízka trefil malého podavače míčů.

Ten se okamžitě skácel k zemi. Italský záložník ihned pochopil, co provedl, neváhal ani vteřinu a k nebohému chlapci se rozběhl, aby ho objal a ujistil se, že bude v pořádku.

S nepříjemnou situací se ale Barella dokázal skvěle vyrovnat - za čtyři minuty vstřelil první gól zápasu. Italové během následujících deseti minut zápas rozhodli dalšími dvěma góly a utkání ovládli 3:0. Nyní je čeká další duel o EURO, tentokrát s Bosnou a Hercegovinou.

bak, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..