Živě

Spletl si sport? Anglický reprezentant předvedl brutální zákrok jako v NHL

3. června 2021 16:06 - Middlesbrough/Praha

Takové věci na trávník nepatří. Přátelské reprezentační utkání před blížícím se EURO mezi Anglií a Rakouskem přineslo jeden hodně nefotbalový moment. Obránce Aston Villy Tyrone Mings ve středu na stadionu Middlesbrough předvedl něco, co by i v hokeji bylo klasifikováno jako faul. Arbitři utkání počínání osmadvacetiletého reprezentanta vůbec nezaznamenali a on tak vyvázl zcela bez trestu.

 

Peter Powell, Reuters

Svěřenci kouče Garetha Southgatea zaznamenali v úterý nad Rakouskem vítězství v poměru 1:0. Během duelu bylo k vidění několik ostřejších situací. Po konci utkání se mezi fanoušky hodně diskutovalo také o agresivním zákroku obránce Mingse.

Útočník hostů Sasa Kalajdzic si nabíhal na případný centr jednoho ze svých spoluhráčů, když v tom Mings náhle změnil směr běhu a třiadvacetiletého fotbalistu Stuttgartu ramenem nekompromisně sestřelil na zem.

Na utkání nebyl k dispozici systém VAR a sudí na hřišti situaci vůbec nezaznamenali, takže z toho Mings nakonec vyšel zcela nepotrestán. Kalajdzic se ke štěstí hostů ze všeho nakonec oklepal a surový útok na hlavu pro něj neměl vážnější následky.

Angličané vstoupí do evropského šampionátu utkáním proti Chorvatsku, které je na programu už 13. června. O postup ze skupiny poté budou bojovat postupně proti reprezentacím Skotska a Česka.

pb, Sport.cz

  Maďarsko - Portugalsko dnes 18:00
20210615T18:00:00+0200
Maďarsko vs. Portugalsko
Maďarsko vs. Portugalsko
Maďarsko
Portugalsko
  Francie - Německo dnes 21:00
20210615T21:00:00+0200
Francie vs. Německo
Francie vs. Německo
Francie
Německo

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..