Živě

Ronaldo o budoucnosti: Není mi osmnáct, je mi šestatřicet a co přijde, to přijde

14. června 2021 18:59

Budoucnost Cristiana Ronalda v Juventusu je sice nejasná, šestatřicetiletý portugalský útočník to však před vstupem do mistrovství Evropy neřeší. Před úterním zápasem s maďarskými fotbalisty myslí jen na obhajobu titulu.

 

Pedro Nunes, Reuters

"Na nejvyšší úrovní už hraju dost dlouho, takže tohle mě nechává v klidu. Kdyby mi bylo osmnáct nebo devatenáct, tak bych kvůli tomu asi pár nocí nespal, ale je mi šestatřicet a co přijde, to přijde," citovala Ronalda agentura Reuters.

"Myslím jen na Euro. Je to už moje páté mistrovství Evropy, ale beru ho jako moje první, takže chci do turnaje dobře vstoupit," přidal Ronaldo, který na šampionátu s Portugalskem obhajuje titul.

11 hvězd, které mají rozzářit EURO: Ronaldova mazácká vlna i Mbappého dravci

Ronaldo by na mistrovství mohl dosáhnout na rekord bývalého íránského útočníka Aliho Daeího, který dal v mezistátních zápasech 109 branek. Bývalý hráč Manchesteru United nebo Realu Madrid má na kontě 104 zásahů.

"Bylo by to krásné, ale moc na to nemyslím. Mnohem krásnější cíl je vyhrát podruhé za sebou," řekl Ronaldo. "Samozřejmě máme jiný tým než v roce 2016. Je tady víc mladých hráčů s velkými možnostmi, ale až výsledky na Euru ukážou, který tým byl lepší," dodal.

ČTK

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..