Pojď sem! Kam jdeš? Člen ochranky nechtěl Ronalda pustit na stadion

18. června 2021 15:27 - Budapešť/Praha

Portugalskou fotbalovou superstar Cristiana Ronalda znají po celém světě. Tedy zřejmě kromě Maďarska... Při vstupu na stadion před prvním utkáním Portugalska na evropském šampionátu jej zastavila ochranka.

 

Bernadett Szabo, Reuters

Ronaldo s ostatními hráči přicházel na stadion v Budapešti a chystal se na svůj první zápas na letošním evropském šampionátu. V útrobách stadionu však za ním přispěchal jeden z členů ochranky.

Jako by mu říkal: „Pojď sem! Kam to jdeš?" A chtěl po něm ukázat akreditaci. Ronaldo mu ji předložil, muž ji zkontroloval z obou stran a zřejmě se trochu pod rouškou začervenal, že takovou hvězdu nepoznal. Ronaldo měl sice také tvář schovanou, ale překvapení na něm bylo znát.

Portugalec byl ze situace zaskočený, ale jeho koncentraci na zápas to neovlivnilo. Proti Maďarsku proměnil penaltu a poté ještě pečetil výhru krásným gólem na 3:0.

bp, Sport.cz

Časová osa: EURO - Mistrovství Evropy 2021

Filtr článků - ME 2021


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

           
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..