Rubriky:

Evropská liga

VIDEO: Nezkrotný Řepka popudil nemravným gestem diváky na Anfield Road

25. února 2011 10:57 - LIVERPOOL

Bouřlivák Tomáš Řepka si nic nenechal líbit ani v Liverpoolu. Řízný kapitán Sparty dal v odvetném utkání 2. kola Evropské ligy na hřišti Reds divákům domácího týmu gestem najevo, že z nich nemá strach. Pak přidal ještě jedno nevybíravé gesto, které zachytily televizní kamery...

 

Tim Hales, ČTK

Byl to pro mnohé snad až nečekaně napínavý zápas. Sparta držela na hřišti favorizovaného Liverpoolu dlouhou dobu nadějný bezbrankový výsledek a srdcař Řepka bojoval jako lev. V 76. minutě zpracoval na hranici vlastního pokutového území míč na prsou a odkopl ho do bezpečí.

Z hlediště se však začalo ozývat volání, že stoper pražského týmu zahrál rukou. A to se Řepkovi nelíbilo. Posunky se snažil domácí publikum vyhecovat. Jak zachytily kamery, Řepka skutečně zpracoval míč čistým způsobem. Odhalily však také neslušné gesto, které později k tribunám vyslal...

Sparta nakonec nadějný výsledek neudržela, Liverpool zvítězil 1:0 po brance Dirka Kuijta z 86. minuty a pražský tým ze soutěže vypadl.

oc, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Filtr článků - Evropská liga


Liga mistrů 2020/21

Liga mistrů 2020/21 začíná 20. října prvními osmi zápasy, o vítězi se rozhodne 29. května 2021. Finálový zápas bude hostit Atatürkův olympijský stadion v Istanbulu. Obhájcem titulu je německý gigant Bayern Mnichov.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..