Slavia pod palbou! Přeplácíme hráče i trenéry, zuří fanoušek. Jak reagoval Tvrdík?

27. srpna 2021 07:27 - Praha

Obrovské zklamání. A taky díra v rozpočtu. Fotbalová Slavia si brousila zuby na poklad spojený z účastí v základní skupině Ligy mistrů, pak si jako cíl stanovila účast v základní skupině Evropské ligy. Nakonec z toho bude po čtvrtečním krachu ve Varšavě jen Konferenční liga. „Byl to bojovný výkon, jsem na tým pyšný," napsal na sociální sítě po porážce 1:2 předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík. Po utkání ale čelil kritice fanoušků on sám i trenérské vedení mistrovského týmu.

O2 TV Sport

Remíza 2:2 nebyla pro sešívané dobrým odrazovým můstkem. Plány na úspěch na půdě mnohými fanoušky podceňované Legie pak narušilo i brzké vyloučení Holeše. Červenou kartu viděl už ve třetí minutě. Tvrdík dal po závěrečném hvizdu najevo, že v hráči nevidí hlavní postavu, která stála za varšavským krachem. „Tomáš Holeš nám přinesl mnoho fotbalové radosti. Dnes měl smůlu," zastal se vyloučeného hráče.

Slavia šla i v deseti po trefě Ekapie do vedení a všechno vypadalo pro sešívané dobře. Jenže ve druhé půli přišel krach v podobě dvou inkasovaných branek. Pražané se sice tlačili před branku soupeře, jenže všechno bylo marné. „Prohra se cti! Těšíme se s pokorou na Konferenční ligu," uvedl na sociálních sítích Tvrdík.

Vedení týmu v některých příspěvcích na sociálních sítích čelilo kritice. Podle fanoušků měla Slavia polského soka vyřadit a považují vše za selhání a chybu šéfů klubu i trenérského týmu. Proti útokům se Tvrdík důrazně ohradil.

„Jestli chcete hrát Konferenční ligu s diváky, tak jako omluvu očekáváme pro permanentkáře lístky zdarma. Jednoznačná chyba vedení a trenéra. Stačilo prodloužit Deliho, nebo koupit jiného stopera. Hlavně, že přeplácíme hráče, trenéra. Pro mě ostuda," napsal fanoušek Pavel Sokolík předsedovi představenstva Slavie.

„Pane Sokolíku, Váš tweet ubohostí konkuruje tweetu redaktora Sportu pana Dvořáka. Stydím se, že tohle trenéři a tým budou číst. Vrátím Vám ze svého peníze za permanentku. Po výhře a po prohře stojíme za týmem," reagoval Jaroslav Tvrdík.

Já jsem to pokazil, kál se Tecl, když Slavia vyklidila pozice v Evropské lize

O2 TV Sport

rjm, Sport.cz

Časová osa: Evropská liga UEFA 2021/22

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..