Na zápasy ve skupinách evropských pohárů už budou moci hostující fanoušci

6. září 2021 18:56 - Nyon

Od nadcházející skupinové části evropských pohárů už znovu budou moci na zápasy i hostující fanoušci. Unie evropských fotbalových asociací (UEFA) zmírnila opatření proti koronaviru, které platilo po celou kvalifikační fázi. Na sociální síti o tom informovala pražská Sparta.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Při letošní kvalifikaci evropských pohárů sice v závislosti na koronavirových pravidlech v jednotlivých zemích mohli do hledišť diváci, UEFA ale z preventivních důvodů zakázala přítomnost hostujících příznivců. Stejné opatření platí i při zářijovém programu evropské části světové kvalifikace.

Od skupin pohárů však už UEFA výjezdy fanoušků na stadiony soupeřů povolila. Jako první toho bude moci využít Sparta, která jako jediná ze tří českých zástupců ve skupině hraje první zápas venku. Ve čtvrtek 16. září se představí v Evropské lize v Kodani proti Bröndby.

ČTK

Časová osa: Evropská liga UEFA 2021/22

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..