Rubriky:

Evropská liga

Živě

Tři zápasy i za pětistovku. Plzeň v úterý zahájí prodej balíčků na Evropskou ligu

4. září 2017 12:22 - Praha

Fotbalová Plzeň odhalila ceny vstupenkových balíčků na domácí zápasy ve skupině Evropské ligy. Lístky na všechny tři duely v Doosan Aréně (FCSB Bukurešť, Lugano, Hapoel Beer-Sheva) lze pořídit už od 500 korun. Předprodej startuje v úterý 5. září ve 13.00, právo na přednostní nákup mají permanentkáři.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Ceny jednotlivých balíčků jsme nastavili podstatně levněji než v minulých sezonách. Věříme, že budou dostupné pro všechny fanoušky a každý si v široké cenové škále vybere," uvedl mluvčí Viktorie Václav Hanzlík. Fanoušci si mohou vybrat balíčky v několika cenových kategoriích - od 500 po 1680 korun.

Jako první dostanou možnost koupě držitelé permanentek. Vstupenky pořídí pouze na pokladnách za severní věží stadiónu. Na jednu permanentku lze zakoupit jeden balíček. „Samozřejmě pokud někdo z fanoušků přinese více permanentek od svých známých a bude chtít balíčky i pro ně, bude mu to umožněno. Zde platí pravidlo pěti balíčků na osobu," podotýká Hanzlík.

Ceny pro permanentkáře jsou výhodnější. Svá místa mají rezervována do soboty 9. září do 17:00, od nedělního rána začne volný prodej. Přednostní právo na nákup balíčku mají také majitelé platební karty Viktorie Plzeň, nemají však nárok na slevu. „I zde platí nákup jednoho balíčku na jednu kartu," upřesňuje Hanzlík.

Sport.cz

Časová osa: Evropská liga

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..