Ševčenko je pod pantoflem, směje se mu Berlusconi

15. prosince 2006 22:10 - MILÁN

Šéf fotbalového klubu AC Milán Silvio Berlusconi se vysmíval útočníkovi Andreji Ševčenkovi, který v létě přestoupil z italského velkoklubu do Chelsea. Ukrajinský fotbalista je podle něj pod pantoflem. Ševčenko při stěhování do Anglie připustil, že významnou roli v rozhodování o přestupu hrála jeho americká manželka.

Ševčenkova manželka Kristen Paziková chtěla žít v anglicky mluvící zemi a posílat děti do anglických škol. Zatím má manželský pár dvouletého syna Jordana.

Jeho kmotrem je právě Berlusconi, od kterého se nyní Ševčenko dočkal posměchu. "Pořádný chlap by se tak nezachoval. U nás doma rozhoduju já, ale on následuje svou ženu jako pejsek," otřel se Berlusconi o majitele Zlatého míče za rok 2004.

Osmadvacetiletý Ševčenko se zatím na britských ostrovech herně trápí a je jen stínem obávaného kanonýra. Spekulovalo se o jeho návratu, i když sám řekl, že v Londýně zůstane. AC jeho góly chybí a v lize je částečně také vinou odpočtu bodů za korupci až na patnáctém místě.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.