Koubek dostal dva góly v Remeši a Rennes prohrálo

Paříž

Po dvou čistých kontech obdržel brankář Tomáš Koubek ve francouzské fotbalové lize na hřišti Remeše dva góly a Rennes prohrálo 0:2.

Brankář Rennes Tomáš Koubek během utkání Evropské ligy v Jablonci.

Český reprezentant inkasoval už ve 3. minutě, kdy domácí útočník Dia dostal od obránců Rennes příliš prostoru a takřka z penaltového puntíku vystřelil po zemi k pravé tyči.

Ve druhém poločase předvedl Koubek skvělý zákrok proti střele Zeneliho, kterou vytáhl na tyč. U druhého gólu už byl bezmocný. Fotbalisté Remeše zvládli přečíslení tři na dva, které zakončil ve vápně prudkou střelou pod břevno Oudin.

Koubek v týdnu dostal tři góly od Betisu Sevilla v zápase Evropské ligy.

Fotbalisté Paris St. Germain zvýšili svůj náskok v čele tabulky na 12 bodů díky vítězství 1:0 na hřišti St. Etienne. Těsnou výhru obhájcům titulu zařídil parádním volejem Mbappé a devatenáctým gólem v sezoně si upevnil vedení v tabulce střelců. Druhé Lille pouze remizovalo s Montpellierem 0:0.