Zase řádil! Balotelli vstřelil gól týmu, za který ještě před dvěma měsíci hrál. A předvedl další originální oslavu

12. března 2019 12:23 - Marseille/Praha

Ještě před dvěma měsíci byl hráčem Nice. Už od konce ledna ale Mario Balotelli válí za Marseille a proti svému bývalému klubu se vytáhl. V 61. minutě vstřelil jediný gól utkání, díky kterému bral Olympique tři body.

 

Jean-paul Pelissier, Reuters

A kromě gólu předvedl i další atypickou oslavu. Zatímco nedávno po vstřelené brance začal živě vysílat na svém Instagramu, tentokrát zacouval až k rohovému praporku, kde se usadil a se spoluhráčem z Olympique Florianem Thauvinem si dal pár rychlých partiček hry „kámen, nůžky, papír".

Balotelli, známý svými výstřelky mimo hřiště, je odchovancem Interu Milán, prošel si ale i konkurenčním AC. Zahrál si také v Anglii, konkrétně v Manchesteru City a Liverpoolu. V roce 2016 přestoupil do Nice, odtud letos v lednu zamířil do Marseille, kde se mu zatím daří. Skóroval v pěti ze sedmi zápasů, do kterých od svého přestupu zasáhl.

bak, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.