Rubriky:

Evropské ligy

Živě

Drama na Tehelném poli! Fanouškovi přímo na stadionu selhalo srdce, hrdina ale zasáhl

3. dubna 2019 13:51 - Bratislava/Praha

Dramatické chvilky zažili fanoušci na Tehelném poli před víkendovým ligovým zápasem domácího Slovanu Bratislava s Dunajskou Stredou (3:1). Přímo na stadionu totiž jednomu z přítomných diváků selhalo srdce. Díky pohotovému zásahu člena pořadatelské služby i záchranářů se ale muže podařilo přivést k životu. Divák byl převezen do nemocnice.

 

Oficiální web ŠK Slovan Bratislava: www.skslovan.com

Pořadatel začal 71letého muže okamžitě oživovat, svou pohotovou reakcí mu tak zachránil život. Do minuty se navíc do situace zapojili i profesionální záchranáři, kteří jsou vždy na zápasech přítomni.

Slovan o události informoval v úterý na svém webu, kde zároveň připojil poděkování pořadateli i záchranářům.

https://www.facebook.com/SKSlovanBratislava1919/posts/10157082842924462

„Členové pořadatelské služby pravidelně absolvují výcvik v první pomoci a jsou vyškoleni k zvládání takovýchto situací. Ve jménu klubu ŠK Slovan Bratislava jsem hrdý na to, jak se pořadatel Lukáš v této situaci zachoval a že svým pohotovým zásahem fanouškovi zachránil život," řekl pro webové stránky klubu bezpečnostní manažer Slovanu Martin Kuráň.

bak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.