Živě

Besiktas při testování odhalil dva nakažené koronavirem

9. května 2020 15:47 - Istanbul

Dva případy nákazy koronavirem odhalily testy ve fotbalovém týmu Besiktase Istanbul, který se chystá na restart turecké ligy. Vedení klubu oznámilo, že pozitivní testy měli hráč a člen realizačního týmu. Oba jsou nyní v karanténě.

 

@oguzhanaydo, Twitter

Vedení turecké fotbalové federace ve středu oznámilo, že se kvůli pandemii covid-19 přerušená liga znovu rozběhne 12. června bez diváků. Už v pátek nahlásilo jeden pozitivní případ v řadách členů realizačního týmu konkurenční Fenerbahce a zrušilo kvůli tomu naplánovaný trénink.

Týmy v Turecku zatím mají povolený návrat k tréninku v malých skupinkách. V lize zbývá dohrát osm kol. V čele tabulky je Trabzonspor o skóre před Basaksehirem. V srpnu by se v Istanbulu mělo odehrát i finále Ligy mistrů

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.