Rubriky:

Evropské ligy

Aršavin chce přestoupit do Bayernu Mnichov

17. listopadu 2008 11:40 - MNICHOV

Ruský fotbalový reprezentant Andrej Aršavin chce oblékat dres Bayernu Mnichov. Po skončení ruské ligy hodlá odejít z Petrohradu, kterému na jaře pomohl k triumfu v Poháru UEFA a kde má smlouvu až do roku 2010. "Už nechci a nebudu v Zenitu hrát. Mým snem je Bayern Mnichov," řekl sedmadvacetiletý kanonýr pro německý deník Bild.

Poté, co zazářil na evropském šampionátu a získal s Ruskem bronzovou medaili, ho vedení Zenitu navzdory zájmu řady špičkových klubů ještě udrželo. V lednu však Aršavin podle všeho zamíří na západ.

Podle Aršavinova poradce Dennise Lachtera nepadne žádné rozhodnutí o přestupu do 10. prosince. V úvahu prý připadají také Real Madrid a FC Barcelona, kterou ruský útočník také označil v minulosti za svůj sen. Za jeho případný přestup by zájemce musel zaplatit zhruba 25 miliónů eur.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.