Galatasaray přišel na dva měsíce o zraněnou hvězdu Kewella

9. prosince 2008 11:37 - ISTANBUL

Fotbalisté Galatasaraye Istanbul se budou muset do začátku února obejít bez služeb australské hvězdy Harryho Kewella. Druhý nejlepší střelec klubu po českém reprezentantovi Milanu Barošovi se musí podrobit operaci kýly. Přijde tak o poslední dva zápasy podzimní části turecké ligy a pravděpodobně i o úvodní dva duely na jaře. Klub o tom informoval na svých internetových stránkách.

Třicetiletý ofenzivní záložník se s kýlou potýkal již před třemi lety ještě jako hráč Liverpoolu, odkud v létě zamířil do Galatasaraye, kde ve třinácti ligových zápasech zaznamenal šest branek. Další dva góly přidal v Poháru UEFA a pomohl k postupu do 3. kola.

V příštích několika týdnech však žádné další góly nepřidá, jelikož odcestoval do domovské Austrálie, kde se bude léčit pod dohledem osobního lékaře. Zpět do Turecka by se měl vrátit v lednu, aby se zapojil do přípravy na jarní část sezóny.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.