Rubriky:

Evropské ligy

O fotbalistu Kováče se podle ruského tisku zajímá Everton

16. prosince 2008 22:03 - MOSKVA

Český reprezentační fotbalista Radoslav Kováč by po čtyřech letech mohl změnit klub. O devětadvacetiletého defenzivního hráče Spartaku Moskva má podle úterní informace ruského listu Sport Express zájem anglický Everton. Podle vedení moskevského klubu však zatím Spartak žádnou oficiální nabídku neobdržel.

O bývalého zadáka Olomouce a pražské Sparty se již delší dobu zajímaly především italské kluby, letos v létě například Sampdoria Janov a AC Milán. Přestup ale pokaždé ztroskotal na sumě, kterou Spartak za českého hráče požadoval.

Z moskevského celku by podle Sport Expressu mohli odejít i další hráči. O rakouského obránce Martina Stranzla se údajně rovněž zajímají anglické kluby a navíc i Glasgow Rangers, mladý ruský útočník Arťom Dzjuba by zase mohl zamířit do francouzského Toulouse.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.