Živě

Dvojice komiků „ulovila“ Krále v jeho lamborghini

1. července 2020 07:38 - Moskva/Praha

Český fotbalový reprezentant a záložník Spartaku Moskva Alex Král se náhodou stal hlavním hrdinou virálního videa ruské dvojice komiků známé ze sociální sítě TikTok. V ulicích ruské metropole byl natočen ve svém luxusním lamborghini. Když ho žena vystupující pod pseudonymem Nikita Fomin oslovila, bývalý hráč Slavie a Teplic jí odpověděl, že neumí rusky.

 

Instagram@alexkral.cz

Dvojice ruských komiků na sociálních sítích sdílí humorná videa. Do jejich repertoáru patří například scénka, při které si pohledná dívka přesedává ze starého automobilu svého domnělého přítele do luxusních sporťáků neznámých lidí na ulici.

Nedávno se jim při natáčení takového videa poštěstilo potkat českého fotbalového reprezentanta Alexe Krále, který se v ulicích Moskvy proháněl ve svém lamborghini. K žádnému přesedávání ale tentokráte nedošlo.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Как выглядит проверка на чувства ❤️ @alexkral.cz @alinatsaricina #спартакмосква @fcsm_official

Příspěvek sdílený Nikita Fomin (@fominrussia),Čen 26, 2020 v 12:34 PDT

„Mluvím anglicky," odpověděl český fotbalista ženě na sedačce spolujezdce, když ho oslovila. „Máš pěkný auto, chlape," pochválil Králův vůz jeden z komiků. „Nemluvím rusky, ale díky," utnul nakonec celou scénku dvaadvacetiletý záložník Spartaku.

pb, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.