Fotbalový klub z jihu Francie kosí koronavirus. Hlásí dvanáct nakažených

16. října 2020 13:42 - Praha

Už za dva dny má v atraktivní ligové bitvě vyzvat domácí Monako, místo fotbalu ale řeší trable. Francouzský Montpellier je další z týmů, jehož kabinu sužuje koronavirus.

 

Profimedia.cz

Klub z jihu Francie, za který před třemi lety nastupoval i český stoper Lukáš Pokorný, hlásí na svých oficiálních internetových stránkách dvanáct pozitivních případů onemocnění covid-19.

Testování proběhlo ve čtvrtek a mezi nakaženými je hned osm hráčů. Všechny tyto osoby byly izolovány, nové odběry celého mužstva proběhly v pátek ráno.

Problém pro Kadeřábkův Hoffenheim. Dva hráči mají koronavirus

Fotbalisté Montpellier rozjeli novou sezonu francouzské nejvyšší soutěže slibně, po šesti kolech figurují v tabulce s deseti body na páté příčce, šesté je kvůli horšímu skóre právě Monako.

Nedělní vzájemný souboj obou rivalů v rámci 7. kola je ale momentálně v ohrožení.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.