Rubriky:

Evropské ligy

Český trenér Pavel Vrba končí na lavičce Ludogorce Razgrad

24. října 2020 14:57 - Sofie/Praha
(Aktualizováno: 24. října 2020 15:11)

Konec! Pavel Vrba na lavičce fotbalistů bulharského Ludogorce Razrad předčasně končí. Klub na svých internetových stránkách v sobotu oznámil, že s českým koučem i jeho dvěma asistenty Zdeňkem Bečkou a Martinem Ticháčkem jedná o předčasném ukončení kontraktů.

 

ludogorets.com

Ludogorec je sice momentálně na druhém místě bulharské nejvyšší soutěže, jenže vedení klubu je zvyklé, že tým lize kraluje. Navíc se Ludogorec nedostal do milionářské Ligy mistrů, což znamenalo pro vedení obrovské zklamání. To ještě narostlo ve chvíli, kdy Razgrad prohrál ve čtvrtek premiérové vystoupení v základní skupině Evropské ligy doma s Antverpami. Výsledkem jsou jednání o konci bývalého kouče české reprezentace v klubu.

Dočasným vedením týmu byl nyní pověřen Stanislav Genčev. Mladý kouč byl hlavním trenérem Ludogorce už v období srpen - prosinec 2019.

rjm, Sport.cz

Kam podle vás zamíří další trenérské kroky kouče Pavla Vrby?


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.