Živě

Nice kvůli koronaviru v týmu uzavřelo tréninkové centrum

10. listopadu 2020 15:37 - Nice

Fotbalisté Nice museli kvůli rozšíření nákazy koronavirem v týmu uzavřít tréninkové centrum. Tým, který ve čtvrtek podlehl v Evropské lize v Edenu Slavii 2:3, registruje více než tucet případů mezi hráči a členy realizačního týmu. Zasažena je i juniorka Nice.

 

David W Cerny, Reuters

Vedení francouzského klubu nezveřejnilo žádná jména. Podle oznámení švýcarského svazu měl ale pozitivní test na srazu národního týmu před přípravným zápasem s Belgií například obránce Jordan Lotomba.

Klub nyní doufá, že se situace během reprezentační přestávky uklidní. Po novém kole testů by klub rád centrum znovu otevřel příští týden. Ve francouzské lize čeká Nice 21. listopadu zápas v Marseille, o pět dní později přivítá v odvetě Slavii.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.