Rubriky:

Evropské ligy

Sulejmani z Ajaxu byl před zápasem Evropské ligy zadržen na letišti v Moskvě

16. března 2011 20:15 - MOSKVA

Srbský fotbalista Miralem Sulejmani z Ajaxu Amsterodam dnes uvízl na několik hodin na moskevském letišti Šeremeťjevo. Dvaadvacetiletého útočníka, jenž přiletěl do Ruska ke čtvrtečnímu utkání Evropské ligy proti Spartaku Moskva, zadrželi celníci kvůli tomu, že neměl v pořádku cestovní doklady.

Ajax při zařizování cesty v případě Sulejmaniho vycházel z toho, že srbští občané nepotřebují do Ruska víza. To však podle serveru gazeta.ru neplatí pro ty, kteří mají starý typ pasů, což byl právě Sulejmaniho problém.

Výprava Ajaxu dorazila do Moskvy kolem 16:00 místního času a ještě v době tiskové konference o pět hodin později byl Sulejmani na letišti. "Je to pro nás před zápasem nepříjemná záležitost, ale stále doufám, že bude zítra hrát," řekl trenér amsterodamského celku Frank de Boer. Jeho tým se bude snažit v Moskvě vymazat ztrátu 0:1 z prvního zápasu

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.