Rajnoch debutoval za Sivasspor při remíze 1:1

ANKARA

Fotbalový reprezentant Jan Rajnoch se vítězné premiéry v dresu Sivassporu nedočkal. Jeho nový tým v dnešním utkání 19. kola turecké ligy remizoval na hřišti Eskisehirsporu 1:1, kde bod zachránil až v poslední minutě. Hosté hráli celý druhý poločas v deseti.

Jan Rajnoch

Rajnoch, který do Sivassporu zamířil z jiného tureckého klubu Ankaragücü, se při své premiéře v novém dresu postavil do stoperské dvojice s dalším Čechem Jakubem Navrátil. V záloze nechyběl také bývalý slávista Milan Černý. Všichni tři odehráli celý zápas. Zbylý Čech Tomáš Rada, o kterého údajně usiluje Plzeň, zůstal opět jen na lavičce.

Výhry se nedočkal ani další krajánek Tomáš Sivok. Reprezentační stoper pouze remizoval s Besiktasem Istanbul na stadionu posledního Ankaragücü bez branek. Na vedoucí tým tabulky, městského rivala Galatasaray, ztrácí druhý Besiktas sedm bodů.

Turecká fotbalová ligy - 19. kolo:
Karabükspor - Genclerbirligi 2:1, Manisaspor - Orduspor 0:0, Antalyaspor - Kayserispor 1:0, Eskisehirspor - Sivasspor 1:1, Ankaragücü - Besiktas 0:0.