Trenér Skuhravý povede fotbalisty Podbrezové ve druhé slovenské lize

28. května 2021 20:07 - Bratislava

Trenér Roman Skuhravý povede fotbalisty Podbrezové. Druholigový slovenský klub o tom informoval na svém webu. Šestačtyřicetiletý kouč v polovině dubna skončil na lavičce druholigové Dukly Praha po sérii špatných výsledků.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Podbrezová, která v minulé sezoně obsadila čtvrté místo, ukončila spolupráci s trenérem Mikulášem Radványim. Jeho nástupce Skuhravý před Duklou působil v Opavě, Varnsdorfu a Jablonci, nyní bývalého obránce čeká premiérové zahraniční angažmá.

"Vždy pracuju ve prospěch klubu v souladu s principy, které určují majitel a sportovní vedení. V tomto případě se to dokonale spojilo s mým pohledem na fotbal. Důležitým faktorem byl i hráčský potenciál a podmínky pro jeho rozvoj," řekl Skuhravý.

"Slovensko neberu jako cizí zemi. Jako mladý hráč jsem do 18 let hrál za federální reprezentaci a moje manželka tu má příbuzné, takže sám sebe nepovažuju za cizince a jsem moc rád za příležitost pracovat na Slovensku," dodal kouč.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.