Živě

Fotbalový obránce Lüftner přestupuje z Kodaně do Fehérváru

4. června 2021 11:03 - Székesfehérvár

Český fotbalový obránce Michael Lüftner přestoupí z Kodaně do Fehérváru. Třetí klub uplynulého ročníku maďarské ligy to uvedl na svém webu. Sedmadvacetiletý stoper v předchozích dvou sezonách hostoval v Omonii Nikósie, s níž vyhrál kyperskou ligu. Titul získal teplický odchovanec i se Slavií a Kodaní.

 

internet

"Moje poslední sezona byla velmi úspěšná, s Omonií jsme kromě titulu slavili také historický postup do základní skupiny Evropské ligy. Řada mých spoluhráčů za Fehérvár v minulosti hrála, působil tu i norský trenér Omonie Henning Berg. Hodně jsem s nimi o přestupu mluvil a všichni mi ho doporučovali," řekl Lüftner, který má na kontě i jeden start za českou reprezentaci.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.