Fotbalová paráda! Svěřenec kouče Guľy vyškolil obranu soupeře nádherným sólem

23. srpna 2021 19:07 - Leczna

Parádní fotbalový moment viděli v neděli fanoušci polské fotbalové ligy ve víkendovém zápase mezi domácí Lecznou a Wislou Krakov, kterou trénuje někdejší šéf lavičky Viktorie Plzeň Adrián Guľa. Svěřenci slovenského kouče připsali výhru a blýskl se při ní ghanský útočník Yaw Yeboah. Na jeho úchvatné sólo se můžete podívat ve videu uvnitř článku.

 

@FootballinGH, Twitter

Wisla Krakov v 5. kole polské Ekstraklasy na hřišti Leczné zvítězila poměrem 3:1. Gólem ze 49. minuty se pod triumf hostů podepsal čtyřiadvacetiletý ghanský reprezentant Yeboah.

Yeaboah zvyšoval už na 2:0, když se soupeřovou obranou zahrál spektakulární fotbalové divadlo. A beci domácích v něm hráli skutečně jen užitečný komparz.

Svěřenci kouče Guľy tak uspěli po dvou prohraných ligových duelech. Krakovu po pěti kolech patří čtvrté místo polské ligy.

pb, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.