Rubriky:

Evropské ligy

Leonardo si u soudu vymohl pozastavení trestu

15. října 2013 18:31 - Paříž

Brazilský mistr světa z roku 1994 Leonardo se může vrátit k fotbalu. V roli sportovního ředitele francouzského šampióna Paris St. Germain dostal třináctiměsíční distanc za konflikt s rozhodčím, ale soud v Paříži mu trest přerušil. Podle soudu neměla francouzská federace právo Leonarda potrestat, protože nebyl držitelem její licence.

O zrušení trestu informoval Leonardův právník. Bývalý kouč Interu a AC Milán mezitím z vedení PSG odstoupil. "Teď může přijmout práci v jakémkoli klubu či národním mužstvu," řekl advokát Paul Mauriac agentuře Reuters.

Čtyřiačtyřicetiletý Leonardo v květnu po ligovém zápase s Valenciennes v tunelu do šaten vrazil ramenem do rozhodčího. Federace mu zastavila činnost původně na devět měsíců, proti čemuž se odvolal. V odvolacím řízení mu byl trest prodloužen na 13 měsíců.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.