VIDEO: Zákrok na kriminál. Zraněný fotbalista navíc přijde i o svatbu!

10. března 2014 13:09 - Tel Aviv

Svědky nebývale brutálního faulu byli diváci při nedělním utkání nejvyšší izraelské fotbalové soutěže mezi týmy Maccabi Haifa a Bnei Jehuda. Domácí Rubén Rayos zajel ve skluzu hrubě nohama napřed do Rafiho Dahana a způsobil mu zlomeninu, která hráče Bnei Jehuda vyřadí na dlouhou dobu mimo hru. Navíc bude s největší pravděpodobností muset posunout i datum svatby, již měl naplánovanou za tři týdny.

Španěl Rayos, bývalý hráč rezervy slavné Barcelony, v 84. minutě za stavu 2:1 pro hosty bezohledně fauloval protivníka a po zásluze viděl červenou kartu. Smůle posledního celku izraelské ligy však nebyl konec: domácí v šesté minutě nastaveného času dokázali i v deseti vyrovnat na konečných 2:2 poté, co si Cohen vstřelil vlastní gól...

„Rayos se pokoušel ukončit moji kariéru! Nikdy mu neodpustím, co udělal. Tohle byl zločin," rozčiloval se po utkání Dahan.

Poslední slovo bude mít tamní disciplinárka. Ozývají se hlasy, aby byl agresor potrestán zákazem činnosti po dobu, dokud se Dahan nebude moci vrátit na trávník.

mm, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.