VIDEO: Ohnivé peklo a mrtvé ryby! Zbyl ještě vůbec prostor pro fotbal?

20. dubna 2014 11:16 - Soluň

Skandální chování fanoušků poznamenalo odvetu semifinále Řeckého fotbalového poháru mezi PAOK Soluň a Olympiakosem Pireus (1:0). Vyřazení obhájci trofeje jsou vzteky bez sebe! Co se vlastně stalo?

Příznivci PAOK rozpoutali v ochozech za pomoci pyrotechnických pomůcek ohnivé peklo. Pak začali házet dělbuchy a světlice i na trávník směrem k lavičce Olympiakosu, až došlo k jejímu vznícení. Hráči hostí raději prchli do kabiny.

„Před zápasem zasypali vandalové naši lavičku mrtvými sardelkami, později ji dokonce zapálili. Takové ponížení! Tohle je terorismus, hanba, blamáž! V takovém prostředí se fotbal hrát nedá," hřímal Savas Theodoris, viceprezident klubu z Pirea.

Zápas se nakonec přece jen odehrál, rozhodčí v bouřlivé atmosféře vyloučil v závěru domácím dva a hostům jednoho hráče. Po prohře 1:2 v prvním utkání vyhráli fotbalisté ze Soluně doma v odvetě 1:0 a 26. dubna se utkají o trofej s Panathinaikosem Atény.

mm, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.