Rubriky:

Evropské ligy

Torpedo má kvůli rasismu fanoušků na dva zápasy uzavřený stadión

18. března 2015 16:00 - Moskva

Fotbalisté Torpeda Moskva musejí sehrát dva domácí zápasy před prázdnými tribunami. Klub tak bude v lize znovu pykat za rasistické chování svých fanoušků, kteří v nedělním zápase uráželi útočníka Petrohradu Hulka. Navíc Torpedo dostalo pokutu 300 000 rublů (asi 125 800 korun).

 

Maxim Zmeyev, Reuters

"Pokud se budou rasistické urážky znovu opakovat, bude příště následovat ještě přísnější trest," řekl šéf disciplinární komise ruské fotbalové unie Artur Grigorjanc.

Torpedo v této sezóně doplatilo na rasismus v hledišti už několikrát. V září měl klub za nadávky Christopheru Sambovi z Dynama Moskva částečně uzavřený stadión na jeden zápas, v listopadu mu disciplinárka za opičí skřeky na hráče Rostova uzavřela část tribun na tři utkání.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.