Marseille - PSG 2:3PSG otočil šlágr v Marseille a drží se v čele francouzské ligy

Marseille

Paris Saint Germain otočil šlágr 31. kola francouzské fotbalové ligy v Marseille a po výhře 3:2 udržel první místo v tabulce o bod před Lyonem.

Zlatan Ibrahimovic z PSG pálí na branku Marseille, jeho střelu se snaží zablokovat Rod Fanni.

Marseille do utkání nastupovala jako třetí tým s tabulky s vědomím, že po výhře by PSG vystřídala na druhém místě. A v prvním poločase to skutečně vypadalo na podařený večer domácích. Na Gignacův úvodní gól sice krásnou ranou odpověděl Matuidi, jenže domácí kanonýr ještě do přestávky přidal druhý zásah.

PSG ovšem měl bleskový nástup do druhé půle a po šesti minutách už vedl 3:2. Nejprve se prosadil Marquinhos a o chvíli později si centr Pastoreho srazil do vlastní branky Jérémy Morel. Hosté ještě měli dostatek šancí na pojištění vedení, čtvrtý gól ale už nepřidali.

I tak ovšem po sedmém triumfu nad Marseille v řadě slavili důležité vítězství, které je po sobotní výhře Lyonu v Guingampu vrátilo do čela tabulky. Naopak marseilleský Olympique už na pařížský klub z třetího místa ztrácí pět bodů a boj o titul se pro něj velmi zkomplikoval.

Francouzská fotbalová liga - 31. kolo:
Bordeaux - Lens 2:1 (81. Mariano, 90.+3 Maurice-Belay - 86. Chavarría)
Nantes - Caen 1:2 (11. Bedoya - 80. Sala z pen., 90.+2 Benezet)
Marseille - Paris St. Germain 2:3 (30. a 43. Gignac - 35. Matuidi, 49. Marquinhos, 51. vlastní Morel).