Hamburk po prohře se Stuttgartem přišel o druhé místo

BERLÍN

Fotbalisté Hamburku prohráli v německé lize 0:2 se Stuttgartem a museli přepustit druhé místo v tabulce Brémám. Skóre otevřel v prvním poločase Meissner, druhou branku dali hosté až v nastaveném čase. V té době už hráli domácí bez vyloučeného Van Buytena. K nejlepším hráčům Hamburku patřil český záložník David Jarolím, jehož tým čeká za týden atraktivní duel s vedoucím Bayernem.

DEFAULT TITLE

Hertha Berlín nečekaně prohrála na půdě předposledního Duisburgu 1:2. Na utkání se projevilo brzké vyloučení hostujícího Madlunga, který dostal v 19. minutě červenou kartu, když stáhl v šestnáctce unikajícího Lavriče. Z následného pokutového kopu skóroval Rumun Tararache. Pět minut po poločase zvýšil na 2:0 Lavrič a konečnou podobu výsledku dal v 68. minutě Bastürk. V dresu Herthy se objevil v základní sestavě český útočník Václav Svěrkoš, ale neprosadil se a v 53. minutě byl střídán.

Německo - 23. kolo:
Hamburk - Stuttgart 0:2 (42. Meissner, 90.+1 Gomez), Duisburg - Hertha Berlín 2:1 (20. Tararache z pen., 50. Lavrič - 68. Bastürk).