Soupeř Sparty z předkola EL Sönderjyske remizoval s Kodaní

7. srpna 2016 18:19 - Kodaň

Fotbalisté Sönderjyske, kteří jsou soupeřem pražské Sparty ve 4. předkole Evropské ligy, i po čtvrtém kole dánské ligy čekají na první vítězství. V nedělním duelu remizovali s obhájcem titulu FC Kodaň 1:1, který tak přišel poprvé v sezóně o body.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Hráči Sönderjyske prohrávali od 23. minuty, kdy poslal soupeře do vedení slovinský útočník Benjamin Verbič. Po hodině hry se ale dostal na hřiště švédský záložník Simon Kroon a po třech minutách na trávníku se postaral o vyrovnávací gól.

Trenér Jakob Michelsen nasadil sestavu: Skender - Pedersen, Kanstrup, Maak, Dal Hende - Romer - Klove (79. Hedegaard), Guira (60. Kroon), Madsen, Absalonsen - Uhre (75. Bechmann).

Dánská fotbalová liga - 4. kolo:
Nordsjaelland - Aalborg 1:2
Sönderjyske - FC Kodaň 1:1
ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.