Kicker: Rosický odejde pouze do Atlétika, ne do Juventusu

18. dubna 2006 19:10 - DORTMUND

Navzdory doporučení Pavla Nedvěda je jediným kandidátem na přestup českého záložníka Tomáše Rosického madridské Atlético. V úterý to napsal odborný německý časopis Kicker, jenž tak reagoval na zprávy o možném přesunu Rosického z Borussie Dortmund do Juventusu Turín.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Španělská a italská média koncem minulého týdne citovala Nedvědova slova, že by jeho reprezentační spoluhráč Rosický byl ideálním adeptem pro Juventus a mohl by ho časem v dresu "Staré dámy" nahradit. "Tuhle námahu si ale mohl (Nedvěd) ušetřit," tvrdí Kicker.

Jediným partnerem pro Borussii podle časopisu zůstává Atlético. "Tomáš si přeje odejít tam. A jsem si jistý, že brzy dojde k dohodě," řekl v pondělí obchodní ředitel Borussie Hans-Joachim Watzke.

Podle dřívějších zpráv německé tiskové agentury SID je už podpis čtyřleté Rosického smlouvy v madridském klubu téměř hotovou věcí. Otázkou pouze zůstává, zda ke stvrzení kontraktu dojde ještě před mistrovstvím světa, nebo až po něm. Za tvořivého záložníka, jenž má v Borussii smlouvu až do roku 2008, by měl dortmundský klub dostat devět miliónů eur.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: