Bayern po remíze v Mohuči zvýšil náskok na pět bodů

Ani bleskový nástup nepomohl fotbalistům Mohuče v nedělní dohrávce 31. kola k senzačnímu vítězství nad Bayernem Mnichov. Úřadující mistři díky dvěma brankám Roye Makaaye vyrovnali na 2:2 a v čele tabulky mají tři kola před koncem pětibodový náskok před druhým Hamburkem.

DEFAULT TITLE

Domácí nad favoritem vedli již po třinácti minutách po brankách Zidana a Friedricha, pak však začal úřadovat Makaay, jehož trenér Marco van Basten vynechal z širší nominace pro mistrovství světa. Nizozemský kanonýr nejprve ve 29. minutě snížil a osm minut nato proměnil pokutový kop, který sám vybojoval.

Hamburk sice sobotní domácí porážkou s Leverkusenem prakticky přišel o šanci na titul, nicméně má blízko k přímé účasti v Lize mistrů. Před třetími Brémami, které v neděli hrály bez branek se Schalke, má HSV náskok čtyř bodů.

Výsledky - 31. kolo:
Brémy - Schalke 0:0, Mohuč - Bayern Mnichov 2:2 (9. Zidan, 13. Friedrich - 29. a 37. z pen. Makaay).