Rubriky:

Evropské ligy

V Lize mistrů si ani nepráskl, v Chorvatsku alžírský legionář řádí

14. prosince 2016 19:00 - Záhřeb

Pohárovou Evropu už dávno opustili. Aby ne, když fotbalisté Dinama Záhřeb ve skupině Ligy mistrů dosáhli potupné bilance 0 bodů při skóre 0:15... Zatímco v elitní soutěži si na podzim ani nepráskl, v chorvatské lize se alžírskému legionáři Arbímu Hilálu Súdánímu daří. O víkendu se tam znovu blýskl parádní trefou.

Devět gólů po 19 kolech mu zaručuje vedení v tabulce střelců chorvatské ligy. V nedělním záhřebském derby proti Lokomotivě se trefil hned dvakrát a jeho Dinamo zvítězilo 3:1.

Alžírský kanonýr Arbí Hilál Súdání se blýskl především závěrečnou brankou v 89. minutě. Po centru z levé strany se parádně zavěsil do vzduchu, rychle střihl levačkou a poslal míč nekompromisně do šibenice. Lahůdku, která by byla ozdobou i mnohem prestižnějších lig, můžete posoudit v přiloženém videu.

dos, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.