Skvělý zákrok. Teenager ovšem gólmana usadil ještě parádnějšími nůžkami!

Bačka Palanka

Předposlední hostil prvního, tak jak jinak mohl zápas víkendového kola srbské fotbalové ligy dopadnout. FK Bačka podlehl CZ Bělehrad 0:3. Parádní moment přišel ve druhé minutě nastavení. Osmnáctiletý Luka Adžič se blýskl efektními nůžkami a završil skóre ve prospěch favorita.

Lahůdkový gól v srbské lize

Přišel na hřiště teprve v 72. minutě, přesto se stačil blýsknout. V čase 90.+2 se nejprve předvedl ruský brankář Bačky - Ivan Konovalov stačil reagovat na teč těsně před sebou a ošemetnou střelu v pádu pohotově vyrazil nohou. Měl však smůlu. Míč doputoval k Adžičovi a teenager v dresu srbského lídra ho náramnou střelou přes hlavu střihnul do branky.

Ještě jednu zajímavost video s nádherným gólem má. Podívejte se, na jakém stadiónku se také srbská liga hraje...