Rosický má v Arsenalu sedmičku, desítka je volná

3. července 2006 21:49 - LONDÝN

Český fotbalový reprezentant Tomáš Rosický bude mít ve svém novém působišti v londýnském Arsenalu na dresu číslo sedm. Přišlo se na to tak trochu omylem, když v pondělí klub dal do prodeje dresy hráčů pro novou sezónu.

Rosický "podědil" sedmičku po Robertu Piresovi, kterého v Arsenalu vlastně střídal. Francouzský středopolař Pires odešel na konci minulé sezony do španělského Villarrealu.

Rosického tradiční desítka je přitom v Arsenalu volná. Dosud ji nosil Dennis Bergkamp, ale po jeho odchodu do fotbalového důchodu zatím nebyla nikomu jinému přidělena. Slavnou čtyřku, kterou dosud v Arsenalu měl Patrick Vieira, bude od podzimu nosit Španěl Francesc Fábregas.

Mladičký anglický reprezentant Theo Walcott, který se dostal do národního týmu, aniž by měl v anglické první lize odehraný jediný zápas, bude mít dres s číslem 32.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Patička stránky: