Hamburk prý nabízí za Baroše osm milionů liber

4. července 2006 17:39 - HAMBURK

Německý fotbalový klub SV Hamburk nabídl podle informací britských médií Aston Ville za českého útočníka Milana Baroše osm milionů liber (asi 330 milionů korun). Vedení Hamburku, za který hraje také český reprezentant David Jarolím, doufá, že se mu podaří získat čtyřiadvacetiletého střelce do konce týdne.

"Jsme velmi aktivní," citoval dnes sportovního ředitele hamburského klubu Dietmara Beiersdorfera server eatsleepsport.com. "Ale není to tak snadné jako nakupování v supermarketu," dodal Beiersdorfer.

Baroš, který neúspěšně bojoval s českou reprezentací o postup ze základní skupiny mistrovství světa, prožil v Aston Ville po přestupu z Liverpoolu nepříliš vydařenou sezonu.

Proto se vyrojily spekulace, že by mohl birminghamský klub opustit. Zájem o něho již projevily Monako, španělský Villarreal a právě Hamburk, který se zdá být v současnosti nejvážnějším uchazečem.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.