Rubriky:

Gól snů

Neprávem odstrkovaní. Gól snů startuje s vítězem Superpoháru!

27. března 2017 15:08 - Praha

Pravidelná čtenářská anketa o nejhezčí gól ze soutěží výkonnostního fotbalu startuje na nejvyšší úrovni. Jedním z kandidátů na Fortuna Gól snů je také vítěz Poháru UEFA a Superpoháru! Jen malý důkaz, že také v nižších soutěžích padají branky, za něž by se nemuseli stydět ani borci z profesionálních klubů.

Fortuna Gól snů

Jeho klokani teď v první lize trpí střeleckou mizérií. Jak by se jim góly jejich bývalého hráče Radka Šírla hodily... Je více než symbolické, že bývalý český reprezentant a vítěz Poháru UEFA a Superpoháru s Petrohradem nechybí na startovní čáře nového projektu Fortuna Gól snů, který zahrnuje soutěže od ČFL po krajské přebory.

Fortuna Gól snů - 3. hrací víkend. Která trefa je nejhezčí?
Jakub Vančura (FK Čáslav) - Odražený míč po rohu parádně poslal křižnou střelou pod břevno.
Radim Matysík (FK Slavoj Vyšehrad) - Pohotovým volejem poblíž penaltového bodu zužitkoval centr, brankář stačil jen zvednout ruce...
Petr Haas (Tatran Sedlčany) - Další centr do šestnáctky, pohotový střelec v pádu usměrnil míč k tyči.
Miroslav Špírek (Jiskra Domažlice B) - Drzou finesou se ve vápně zbavil obránce a elegantně skóroval.
Radek Šírl (FK Zbuzany 1953) - Důkaz precizní kopací techniky, přímý kop přímo do vinglu.
Lukáš Stožický (SK Slaný) - Síla není všechno, ale tvrdá rána rovnou do šibenice někdy ano!

Výběr gólů, o kterých čtenáři budou hlasovat, vycházejí z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

A tady už je první šestice uchazečů o váš hlas.

Fortuna Gól snů
Soutěž probíhá na Sport.cz od března do listopadu.
Každé pondělí bude na Sport.cz zveřejněna šestičlenná nominace na gól týdne. Hlasuje se od pondělí do soboty a vítězný gól se bude následně ucházet o nejhezčí branku měsíce.
Z osmi hracích měsíců vzejde osm gólů měsíce, z nichž čtenáři vyberou nejhezčí gól roku.
Góly najdete na Sport.cz a Facebooku Gól snů.
dos, Sport.cz

Šestice nominovaných gólů za třetí hrací víkend měsíce března. Která trefa z nabídky Fortuna Gól snů se vám nejvíc líbí?


Časová osa: Gól snů