Rubriky:

Gól snů

Padáček, břevínko, míč v brance. To je třetí dubnový Gól snů

23. dubna 2017 22:09 - Praha

Z hlasování čtenářů Sport.cz o Gól snů vzešel v uplynulém týdnu třetí kousek, který se bude ucházet o nejhezčí trefu měsíce dubna. Který šutér z amatérské kopané a jeho fotbalová paráda z třetího dubnového hracího víkendu u fanoušků nejvíc zabodoval?

Fortuna Gól snů

Vítězem se stal poměrně jednoznačně povedený přímý kop Filipa Rozsívala z FK Šumperk, který v hlasování více než 3300 fanoušků překonal hranici 47 procent. Čtyřiadvacetiletý záložník dříve zkoušel štěstí v Hamburku, ale nakonec se přes Mladou Boleslav a Čáslav dostal do Šumperka. V divizním duelu proti Havířovu ukázal, jak ideálně zahrát přímý kop - lehký rozběh a přesná technická střela přes zeď pod spojnici břevna a tyče. Brankář se mohl jen dívat.

Výběr gólů, o kterých čtenáři hlasují, vychází z přímých přenosů všech zápasů těchto soutěží na stránkách TVCOM.cz. Svůj tip na krásný gól nám však může poslat každý bez ohledu na soutěž jakou hraje, kde gól viděl nebo o něm slyšel. Důležité je však mít ho zaznamenaný na kameru nebo mobilní telefon. Výhodu tak mají ti, kteří jsou součástí projektu Regionální fotbal živě a své zápasy natáčejí. Mají totiž větší šanci, že právě jejich střelec se stane vítězem ankety Fortuna Gól snů.

Fortuna Gól snů
Soutěž probíhá na Sport.cz od března do listopadu.
Každé pondělí bude na Sport.cz zveřejněna šestičlenná nominace na gól týdne. Hlasuje se od pondělí do soboty a vítězný gól se bude následně ucházet o nejhezčí branku měsíce.
Z osmi hracích měsíců vzejde osm gólů měsíce, z nichž čtenáři vyberou nejhezčí gól roku.
Góly najdete na Sport.cz a Facebooku Gól snů.
Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů