Rubriky:

Gól snů

Živě

Švancara našel českého Beckhama! Rozhodněte, kdo postoupí do finále Gólu snů

28. června 2017 16:00 - Praha

Bomby mají nad technickými kousky jasně navrch. Sešly se tři krásné trefy z dálky. Trio nádherných branek z nižších fotbalových soutěží aspiruje na Gól snů měsíce června. O tom, který z kanonýrů ocenění získá, rozhodnou čtenáři Sport.cz v anketě pod článkem. Vítěz se může těšit nejen na speciální cenu, ale také na postup do finálového večera o Fortuna Gól snů roku 2017. Nominaci ve studiu glosují Petr Svěcený a Petr Švancara. Podívejte se na góly a poslechněte si komentář k nim.

Fortuna Gól snů

Téměř deset tisíc fanoušků hodnotilo osmnáct gólů, jež se jim během června v anketě nabízely. V závěrečném kole soutěžil také Petr Švancara, do užšího výběru se ovšem v dresu svého AFK Tišnov neprobil. Svým přemožitelům ovšem odpouští, protože uznává, že jejich trefy byly výstavnější. A jednoho z nich dokonce překřtil na českého Davida Beckhama.

A teď už můžete rozhodnout, kdo bude za červen vítězem! Hlasování trvá až do pátku 7. července.

Kandidáti na Fortuna Gól snů za měsíc červen:
Josef Turek (SK Střešovice 1911) - Vydařená trefa z finále Pražského poháru. Střešovický útočník pomohl k výhře svého týmu nad Třeboradicemi před fanoušky na poloprázdném stadiónu Sparty.
David Blaha (SK Boršice) - Zlínský přebor ozdobila ukázka chladné hlavy a precizní kopací techniky. Bleskový pohled na gólmana a vzápětí dalekonosný pozdrav pod břevno.
Filip Henzl (TJ Spartak Chrastava) - Odchovanec Slovanu Liberec se v divizi C zaskvěl bombou z dobrých 25 metrů do šibenice. Jeden z činovníků ji vběhl slavit až na hřiště...
dos, Sport.cz

Vyberte Gól snů za měsíc červen. Která trefa je podle vás nejhezčí?


Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.