Rubriky:

Gól snů

Švihák lázeňský miluje pizzu, ale taky levačkou trefuje šibenice

22. října 2017 10:58 - Praha

Drtivých dvaapadesát procent hlasujících čtenářů Sport.cz rozhodlo. O nejhezčí gól třetího říjnového víkendu se postaral Vladimír Kafka. Devětadvacetiletý obránce FC Viktoria Mariánské Lázně se blýskl v divizi A a je třetím uchazečem o říjnový Fortuna Gól snů.

Fortuna Gól snů

Má za sebou sezóny, kdy dal i devět gólů. Jakmile je příležitost, ohrozí branku soupeře. A podle toho, jak se dokáže trefit, byste ani neřekli, že je Vladimír Kafka obránce.

Divizi A ozářila trefa milovníka gyrosu, pizzy a všeho od KFC... Brankář po rohu míč vyrazil před vápno, odkud obránce levačkou z voleje skvěle našel šibenici.

Největším soupeřem vítěze byl v hlasování Jaromír Vorel z FK Protivín. Aby ne, jeho trefa byla velmi podobná - levačkou technicky do šibenice. Oslovil přes dvanáct procent čtenářů.

dos, Sport.cz

Časová osa: Gól snů

Filtr článků - Gól snů


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.