Rubriky:

Halová liga firem

Plážový fotbal bude opět zpestřením nejen pro týmy Golden Tour

23. února 2011 16:17

Spousta zábavy pro všechny fotbalové nadšence z celé České republiky za skvělou cenu 2 500 Kč, to bude amatérské mistrovství České republiky v plážové kopané. Golden Tour 2011 se již přehoupla do své druhé poloviny a to znamená zvýšené napětí především pro týmy, které v jednotlivých ligách bojují o titul a pro ty, které bojují o záchranu soutěže i pro příští ročník.

 

Václav Hruška

Reprezentace společností, které se drží v klidném středu tabulky, však již mohou začít uvažovat o taktice pro letní amatérské mistrovství České republiky v plážové kopané.

Tato akce, která je otevřena nejen pro účastníky Golden Tour, ale pro všechny fotbalové nadšence z celé České republiky, bude jistě zajímavou možností jak poměřit síly se soupeři v zcela odlišném venkovním prostředí areálu Fun Island na Císařské louce v Praze. V kooperaci se subkomisí plážové kopané ČMFS by pořádající agentura I.S.C. Sports ráda připravila pohodový letní sportovní zážitek, který by pomohl zpopularizovat tuto, ve světě velmi oblíbenou, odnož fotbalu v českých luzích a hájích. V současné době již evidujeme několik přihlášek ze strany týmů hrajících Golden Tour a vlna zájmu se zvedá i z dalších stran naší fotbalové veřejnosti.

Mistrovství se uskuteční v červenci tohoto roku (hlavní turnaj 16.-17.7.) a možnost přihlásit se na něj máte již nyní za velmi výhodné startovné 2 500 Kč/tým. Více informací o tomto projektu naleznete na stránkách www.goldentour.info a www.isc-sports.cz.

Golden Tour

Seznam.cz a Sport.cz jsou hlavní mediální partneři Golden Tour.


Časová osa: Halová liga firem

Filtr článků - Halová liga firem